Безсънна нощ очаква феновете на Гришо

Осминафиналът на Григор Димитров срещу Франсис Тиафо ще започне не преди 04:00 часа в неделя сутринта

Григор Димитров ще се изправи срещу Франсис Тиафо в среща от осминафиналите на Откритото първенство на Австралия. По програма срещата ще бъде с начален час не преди 04:00 българско време.

Двубоят ще се проведе на „Мелбърн Арина“, а победителят ще срещне на четвъртфиналите Рафаел Надал или Томаш Бердих.

До момента Димитров и Тиафо, който утре празнува рожден ден, са се срещали веднъж в официален мач. Това се случи на „Роджърс Къп“ в Канада миналата година, а българинът се поздрави с успех в три сета. Няколко седмици по-късно двамата играха и на „Лейвър Къп“, където победата отново беше за Димитров.

Вижте тази публикация в Instagram.

Recovery day🐻 @grigordimitrov #grigordimitrov #grigordimitrovteam #tennis #tennisplayer #recovery #winner #thebest #australia #auatralianopen #australianopen2019 #ao19

Публикация, споделена от Grigor Dimitrov Videos (@grigorvideos) на

Българинът бе специален гост в студиото на Евроспорт на водещите Барбара Шет и Матс Виландер, а след това влезе в сауната за заслужена почивка.