Бразилия завърши 1:1 с Швейцария (ВИДЕО)

Коутиньо вкара уникален гол, но Зубер изравни за „кръстоносците“

Бразилия завърши наравно 1:1 срещу Швейцария в мач от група „Е“ на Световното първенство в Русия. На стадион „Ростов Арена“ голът за Бразилия отбеляза нападателят на Барселона Филипе Коутиньо в 20-ата минута с далечен и много красив фалцов удар.

След почивката Стевен Зубер изравни в 50-ата минута с глава след центриране от корнер. До края най-скъпият футболист в света Неймар и компания натикаха съперника в собствената му половина, на не успяха да достигнат до победата.

Така Сърбия е лидер в групата с 3 точки след победа над Коста Рика с 1:0, а швейцарците спечелиха важна точка в борбата си за участие в елиминационната фаза.

Днес отново има три мача в програмата на Мондиал 2018.

В 15:00 часа е вторият мач от група „F“ между Швеция и Южна Корея. В 18:00 часа е първият мач от група „G“ между Белгия и Панама, а в 21:00 е вторият между Тунис и Англия.

Снимка: FIFA.com