Бруно Акрапович крещял в съблекалнята на полувремето в Разград

Наставникът на „черно-белите“ взима мерки защитата да не бъде така „лятна“ на финала за Купата срещу ЦСКА

Старши треньорът на Локомотив (Плодвив) Бруно Акрапович е вдигнал грандиозен скандал на тима си на полувремето на мача с Лудогорец, съобщава „Меридиан мач“.

След края на първата част пловдивчани вече губеха в резултата с 0:4, като играта им може да бъде определена, меко казано, като безобразна. Специалистът е крещял на футболистите си на почивката, което очевидно е дало резултат донякъде.

След почивката „черно-белите“ успяха да върнат един гол чрез Кенан Муслимович, макар че шампионите забиха още две попадения в края на мача. Все пак Локо вдигна гарда след почивката и се представи далеч по-добре. Бруно Акрапович не е пестил глас да вика на играчите си в съблекалнята.

Треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович се хвана за главата след мача с Лудогорец, загубен с 1:6. Причината е изключително слабата игра в защита, която отборът му показа, пише и „Тема спорт“.

Гласените за титуляри във финала за Купата на България срещу ЦСКА в сряда не се представиха на ниво. Лукас Масоеро и Милош Петрович стартираха в Разград. Докато бяха на терена, черно-белите инкасираха 4 попадения.

След това се появиха Диниш Алмейда и Йосип Томашевич, но играта не се подобри кой знае колко.

Все пак се очаква в сряда триото в отбранителния вал да бъде Масоеро, Петрович и Алмейда, а Томашевич да е в ролята на ляв халф-бек. Акинсола Акинеми пък ще е резерва. За игра почти сигурно няма да бъде готов Давид Малембана, който пропусна последните срещи заради травма. Ако той е на линия, то Петрович може да излезе и като дефанзивен халф срещу „армейците“.