Даниел Наумов спря устрема на Левски за 0:0 с ЦСКА 1948, сватба на „Герена“ (ВИДЕО)

Черно море и Локомотив (София) направиха 1:1 на „Тича“

Левски и ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в мач от 8-ия кръг на Първа лига. „Сините“ бяха по-активният отбор през целия мач, но решителните намеси на вратаря на гостите Даниел Наумов ги лишиха от победата. Това развали повторния дебют на Станимир Стоилов на „Герена“, а Николай Киров – Белия няма загуба в първите си 2 мача начело на „червените“ след 5:1 над Ботев (Враца).

През първото полувреме Марин Петков нацели десния страничен стълб, а в края на двубоя „червените“ имаха претенции за дузпа за игра с ръка на Димитър Костадинов, но те не бяха уважени от главния съдия Станислав Тодоров и реферите, които отговарят за ВАР системата.

След равенството Левски остана на десетата позиция с актив от осем точки, докато ЦСКА 1948 е 13-и с три по-малко.

Левски гостува на Марек за Купата на България, а след това гостува на ЦСКА София в столичното дерби. ЦСКА 1948 пък е гост на Монтана за купата и домакин на Царско село в шампионата.

По време на почивката на двубоя между Левски и ЦСКА 1948 феновете по трибуните станаха свидетели на предложение на брак.

Привърженик на „сините“ предложи на своята приятелка, която каза заветното „да“. Веднага след това феновете в Сектор „Б“ избухнаха заради добрата новина.

Черно море и Локомотив (София) също не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 1:1. Родриго Енрике даде аванс на „моряците“ в деветата, но 17-годишният талант Валентин Николов изравни в 84-ата минута след страхотно изпълнение от пряк свободен удар.

По този начин Черно море вече има актив от 12 точки и заема четвъртата позиция, докато Локо (София) са осми с 9 пункта в актива си. В следващия кръг „моряците“ гостуват на Пирин (Благоевград), но преди това ще пътуват и до Перник за двубой с местния Миньор за Купата на България. Столичани пък приемат Славия в столично дерби.