Програмата е наситена, но имаме хъс, поглъщаме умората и болката, искаме да играем още мачове
“Смятам, че се справихме добре и успяхме да завършим бързо мача. Поздравявам момичетата на Раковски (Димитровград), които се представиха достойно срещу нас.
Много е приятно да играеш пред толкова много публика, каквото имаше в сряда за мача ни с Динамо (Москва). Представихме се добре в двубоя и бяхме един добър опонент на Динамо.
Програмата е наситена, но всички имаме желание и хъс и с тази мотивация преглъщаш умората и болката. Искаме да играем още мачове.
Успешна беше годината за мен, спечелихме на всички фронтове трофеи и постигнахме първа историческа победа в Шампионска лига”, заяви волейболистката на Марица (Пловдив) Добрина Христоскова пред volleymaritza.bg след победата над Раковски (Димитровград) в НВЛ.