Ето кога ще бъде пловдивското дерби

СТК на БФС обяви програмата за следващите четири кръга от първенството на Първа и Втора лига, както и за Купата на България

Пловдивското дерби между Локо и Ботев е от 16:15 часа на 25 септември, събота, на „Лаута“. Това стана ясно, след като от БФС оповестиха програмата на Първа и Втора лига за следващите четири кръга от първенството.

Дербито ЦСКА – Левски ще се играе на 26 септември от 16,30 часа.

От централата обявиха и датите за мачовете от турнира за Купата на България. Часовете на срещите в 1/16 финала ще бъдат определени допълнително.

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение  – 31.08.2021 г

  • Приема предложените дати за провеждане на 1/16 финалите за купа България, както следва:

Купа България

Дата Домакин Гост
21.09 /вторник/ Родопа См или Добруджа Локомотив Пд
  Балкан Ботевград или Етър ВТ Ботев Пд
  Ямбол 1915 или Струмска слава Арда Кж
  Левски Крумовград или Литекс Царско село
  Розова долина Берое
  Локомотив Мз или Монтана 1921 ЦСКА 1948
22.09/сряда/ Черноломец Попово или Марек Левски Сф
  Банско или Созопол Пирин Бл
  Витоша Бис или Хебър  1918 Пз ЦСКА -София
  Партизан Ч.бряг или Левски Лом Локомотив Сф
  Севлиево или Спортист Своге Септември Сф
  Септември Терв. или Янтра 2019 Гб Септември Сим
23.09/четвъртък/ Надежда Добр или Спартак 1918 Вн Лудогорец Рз
  Черноморец Бч или Миньор Пк Черно море
  Локомотив ГО или Нефтохимик Бс Ботев Враца
  Дунав Рс или Марица Пд Славия Сф

Забележка: Часовете на срещите в 1/16 финала на КБ ще бъдат определени допълнително

  • Приема предложената програма от 7-ми до  10-ти  кръг на Първа лига, както следва:

Септември

VII кръг

10.09 /петък/ Локомотив Сф Пирин Бл 20.30 Диема спорт
11.09 /събота/ Лудогорец Черно море 18.30 Диема спорт
  ЦСКА-София Славия 20.45 Диема спорт
12.09 /неделя/ ЦСКА 1948 Ботев Вр 18.45 Диема спорт
  Локомотив Пд Левски 21.00 Диема спорт
13.09 /понеделник/ Берое Царско село 18.15 Диема спорт
  Ботев Пд Арда Кж 20.30 Диема спорт

VIIІ кръг

17.09 /петък/ Царско село Локомотив Пд 16.00 Диема спорт
  Арда Кж Пирин Бл 18.15 Диема спорт
  Ботев Пд Берое 20.30 Диема спорт
18.09 /събота/ Черно море Локомотив Сф 17.30 Диема спорт
  Левски ЦСКА 1948 19.45 Диема спорт
19.09 /неделя/ Ботев Вр ЦСКА-София 18.15 Диема спорт
  Славия Лудогорец 20.30 Диема спорт

IX кръг

24.09 /петък/ Берое Арда Кж 20.00 Диема спорт
25.09 /събота/ Локомотив Пд Ботев Пд 16.15 Диема спорт
  ЦСКА 1948 Царско село 19.00 Диема спорт
26.09 /неделя/ ЦСКА-София Левски 16.30 Диема спорт
  Лудогорец Ботев Вр 19.15 Диема спорт
27.09 /понеделник/ Пирин Бл Черно море 17.45 Диема спорт
  Локомотив Сф Славия 20.00 Диема спорт

Октомври

X кръг

01.10 /петък/ Ботев Пд ЦСКА 1948 17.45 Диема спорт
  Берое Локомотив Пд 20.00 Диема спорт
02.10 /събота/ Ботев Вр Локомотив Сф 15.15 Диема спорт
  Славия Пирин Бл 17.45 Диема спорт
  Арда Кж Черно море 20.00 Диема спорт
03.10 /неделя/ Царско село ЦСКА-София 17.45 Диема спорт
  Левски Лудогорец 20.15 Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 9-ти до 12-ти  кръг на Втора лига, както следва:

 

Септември

IX кръг 17.00 часа

11.09/събота/ Струмска слава  Хебър  1918 Пз 14.15 Диема спорт
  Ботев Пд II Етър ВТ 19.00  
12.09/неделя/ Спортист Своге Миньор Пк    
  Нефтохимик 1962 Септември Сим    
  Септември Сф Лудогорец ІІ    
  Спартак 1918 Вн Левски Лом    
  Монтана 1921 Янтра 2019 Гб 18.00  
  Созопол Марек 18.00  
13.09/понеделник/ Марица Пд Литекс    
  ЦСКА 1948 II  Сф Добруджа 18.00  

 

X кръг 17.00 часа

17.09/петък/ Марек Литекс    
  Добруджа Марица Пд    
  Септември Сим Струмска слава    
Левски Лом ЦСКА 1948 II  Сф    
  Етър ВТ Спортист Своге 19.00  
18.09/събота/ Миньор Пк Монтана 1921 15.00 Диема спорт
  Лудогорец ІІ Спартак 1918 Вн    
  Хебър  1918 Пз Септември Сф    
  Янтра 2019 Гб Нефтохимик 1962    
  Созопол Ботев Пд II 18.00  

XI кръг 17.00 часа

26.09/неделя/ Спартак 1918 Вн Хебър  1918 Пз 13.30 Диема спорт
  Струмска слава Янтра 2019 Гб    
  Септември Сф Септември Сим    
  Спортист Своге Созопол    
  Нефтохимик 1962 Миньор Пк    
  Литекс Добруджа 18.00  
  Монтана 1921 Етър ВТ 18.00  
  Ботев Пд II Марек 19.00  
27.09/понеделник/ ЦСКА 1948 II  Сф Лудогорец ІІ    
  Марица Пд Левски Лом    

Октомври

XII кръг 16.00 часа

02.10/събота/ Марек Добруджа    
  Лудогорец ІІ Марица Пд    
  Левски Лом Литекс    
  Хебър  1918 Пз ЦСКА 1948 II  Сф    
  Септември Сим Спартак 1918 Вн    
  Созопол Монтана 1921 17.00  
  Етър ВТ Нефтохимик 1962 18.00  
03.10/неделя/ Янтра 2019 Гб Септември Сф    
  Ботев Пд II Спортист Своге 18.00  
04.10/понеделник/ Миньор Пк Струмска слава 16.00 Диема спорт
  • БФС си запазва правото на промени в програмата.

–        Със съгласие на двата клуба срещата от Втори предварителен кръг на Купа България между отборите на ФК „Надежда“ Доброславци – ПФК „Спартак 1918“ Вн, ще се играе на 07.09.2021 г от 16.00 часа, вместо на 08.09.2021 г.

Секретар СТК:

/Н.Михайлов/

Подобни статии

Top