Ето кои победиха в областната надпревара по пожароприложен спорт в Пловдив

Огнеборците от Трета Пожарна обраха повечето награди

Отборът на Трета РСПБЗН Пловдив грабна купата за Областен победител в областното състезание по пожароприложен спорт под тепетата днес. 11 отбора с по 10 огнеборци от Пловдивско мериха сили в надпреварата.

Втори в комплексната отборна битка останаха пожарникарите от Втора РСПБЗН Пловдив, а на трето място се класира Четвърта РСПБЗН.

Призови места в индивидуалното класиране в дисциплината: “Изкачване с щурмова стълба”, заеха Михаил Костов от Първа РСПБЗН Пловдив, Христо Бончев– РСПБЗН-Раковски и Никола Узунов от Четвърта РСПБЗН Пловдив

В дисциплината “100 м пътека с препятствия”, победител стана Пламен Писков от Трета РСПБЗН Пловдив. Втори и трети останаха Атанас Русенов – РСПБЗН Раковски и Христо Скевов – РСПБЗН Карлово.

В отборното класиране в дисциплината “100 м пътека с препятствия”, първите три места са следните:

1.     Трета РСПБЗН Пловдив – 128,41

2.     РСПБЗН Раковски – 129,73

3.     Първа РСПБЗН Пловдив – 130,43

В отборното класиране в дисциплината “Изкачване с щурмова стълба” първите места са следните: