Ето кои рефери ще свирят мачовете на Локо и Ботев

Никола Попов ще ръководи Септември – Локомотив в петък, Георги Давидов е на Ботев – Черно море в събота

Георги Давидов ще бъде главен съдия на срещата от 29-ия кръг на Първа лига между отборите на Ботев и Черно море. Двубоят е в събота от 17:30 часа на „Футболен комплекс Ботев 1912“. Помощници на Давидов ще са Илиян Капарашев и Милен Арабаджиев. За четвърти съдия е назначен Станислав Тодоров, а съдийски наблюдател ще е Кирил Лозанов.

Никола Попов ще ръководи гостуването на Локомотив (Пловдив) на Септември (София). Мачът е в петък от 19:30 часа на националния стадион „Васил Левски“. Помощници на Попов ще бъдат Красимир Миланов и Петър Митрев, четвърти съдия е Васимир Маруан Ел-Хатиб , а съдийски наблюдател Евгени Тодоров Геров.

Съдийски назначения 29-ти кръг Първа лига
12 Апр 2019 г. Петък 17:15 ч.

ПФК Славия 1913 – ОФК Дунав 2010
ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Стефан Апостолов Апостолов
СН:    Ичко Лозев Лозев

12 Апр 2019 г. Петък 19:30 ч.
ПФК Септември – ПФК Локомотив 1926

ГС:    Никола Антонов Попов    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Петър Велизаров Митрев
4-ТИ:    Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН:    Евгени Тодоров Геров

13 Апр 2019 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Ботев – ПФК Черно море

ГС:    Георги Димитров Давидов    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров
СН:    Кирил Манолов Лозанов

13 Апр 2019 г. Събота 20:00 ч.
ПФК ЦСКА-София – ПФК Берое

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов
СН:    Костадин Ангелов Гергинов

14 Апр 2019 г. Неделя 16:30 ч.
ПОФК Ботев Враца – ФК Верея

ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Веселин Мишев Добриянов    АС2:    Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ:    Георги Юлиянов Иванов
СН:    Антон Симеонов Генов

14 Апр 2019 г. Неделя 19:00 ч.
ПФК Левски – ПФК Лудогорец 1945

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ:    Николай Йорданов Колев
СН:    Йордан Костадинов Иванов

15 Апр 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ФК Витоша – ФК Етър

ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Тони Бонев Пандарски
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков
СН:    Кирил Петков Йорданов
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Подобни статии

Top