Ето кои рефери ще свирят на 1/16-финалите за Купата на България

Мачовете са от вторник до четвъртък

Съдийската комисия към БФС оповести назначенията за 1/16-финалите на турнира за Купата на България.

Димо Димов от Сливен ще бъде главен съдия на мача между Родопа и Локомотив (Пловдив). Срещата е от 15:45 часа във вторник.

Димитър Буров ще ръководи двубоя между Етър и Ботев (Пловдив) от 18:45 часа във вторник.

Срещата Хебър – ЦСКА в Пазарджик от 16:00 часа в сряда ще бъде ръководена от Владимир Вълков от Пловдив.

Скандалният столичен рефер Ивайло Ненков пък е пратен да ръководи мача на Марица (Пловдив) срещу Славия в четвъртък от 16:00 часа.

Съдийски назначения 1/16 финали купа България

21, Сеп 2021 г. Вторник 15:45 ч.
ФК Родопа-Смолян – ПФК Локомотив 1926
ГС:    Димо Стоянов Димов    АС1:    Станимир Емилов Трифонов    АС2:    Петър Веселинов Балтов
4-ТИ:    Стефан Атанасов Гурков

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
ФК Ямбол 1915 – ФК Арда
ГС:    Кристиян Николов Колев    АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Румен Емилов Иванов
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
Левски 2005 – ФК Царско село 2015
ГС:    Неделчо Танчев Гаджалов    АС1:    Георги Валентинов Стамболджиев    АС2:    Цветан Гошов Горанов
4-ТИ:    Денислав Йорданов Сталев

21, Сеп 2021 г. Вторник 16:00 ч.
ФК Розова Долина – ПФК Берое
ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Мирослав Николаев Желев    АС2:    Васил Стоянов Шавов
4-ТИ:    Светослав Иванов Лазаров

21, Сеп 2021 г. Вторник 18:00 ч.
ПФК Монтана 1921 – ФК ЦСКА 1948
ГС:    Димитър Димитров Димитров    АС1:    Драгомир Руменов Милев    АС2:    Станислав Лазаров Станев
4-ТИ:    Геро Георгиев Писков

21, Сеп 2021 г. Вторник 18:45 ч.
ФК Етър – ПФК Ботев
ГС:    Димитър Цолов Буров    АС1:    Красимир Владимиров Миланов    АС2:    Радослав Георгинов Вутов
4-ТИ:    Мариян Георгиев Гребенчарски

22, Сеп 2021 г. Сряда 13:00 ч.
Марек 1915 – ПФК Левски
ГС:    Георги Милков Гинчев    АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Александър Христов Апостолов
4-ТИ:    Любослав Бисеров Любомиров

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Банско – ФК Пирин АД
ГС:    Васил Петров Минев    АС1:    Георги Любомиров Минев    АС2:    Дарин Василев Иванов
4-ТИ:    Венцислав Георгиев Митрев

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Спортист 2009 – ПФК Септември Сф
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев    АС1:    Димитър Русенов Русев    АС2:    Иван Радославов Иванов
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
ФК Септември – Септември См
ГС:    Красимир Маргаритов Кръстев    АС1:    Христо Пламенов Хаджийски    АС2:    Калин Валентинов Киров
4-ТИ:    Мартин Живков Великов

22, Сеп 2021 г. Сряда 16:00 ч.
Хебър 1918 – ПФК ЦСКА – София ЕАД
ГС:    Владимир Вълков Вълков    АС1:    Йордан Петров Петров    АС2:    Светослав Колев Енчев
4-ТИ:    Рюстем Джемил Карагарен

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 13:00 ч.
Миньор – ПФК Черно море
ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Костадин Димитров Тановчев    АС2:    Кирил Валентинов Чакъров
4-ТИ:    Благой Кирилов Манов

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.
ФК Марица 1921 – ПФК Славия 1913
ГС:    Ивайло Красимиров Ненков    АС1:    Димитър Добромиров Димитров    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Георги Иванов Иванов

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 16:00 ч.
Спартак 1918 – ПФК Лудогорец 1945
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Борис Борисов Попов

23, Сеп 2021 г. Четвъртък 19:00 ч.
ОФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Ботев Враца
ГС:    Иван Стефанов Иванов    АС1:    Николай Георгиев Попниколов    АС2:    Стоян Иванов Стоянов
4-ТИ:    Михаел Петков Павлов

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Подобни статии

Top