Ето кои рефери ще свирят на Ботев и Локо

Драгомир Драганов ще ръководи мача на „канарчетата“ срещу Ботев (Враца), Георги Кабаков ще е главен при гостуването на „черно-белите“ на Витоша

Пловдивска съдийска бригада начело с Георги Кабаков ще ръководи гостуването на Локомотив на Витоша (Бистрица). Мачът е в неделя от 12:30 часа и е без особено значение и за двата тима, чието място във втората осмица вече е ясно.

Варненският рефер Драгомир Драганов пък ще свири домакинския мач на Ботев (Пловдив) срещу Ботев (Враца) в петък от 17:30 часа. „Канарчетата“ пък вече си осигуриха място в Топ 6.

Съдийски назначения за мачовете от 26-ия кръг в Първа професионална лига:

15 Мар 2019 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Ботев – ПОФК Ботев Враца

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Владимир Вълков Вълков
СН:    Йордан Костадинов Иванов

16 Мар 2019 г. Събота 13:00 ч.
ФК Верея – ПФК Левски

ГС:    Георги Юлиянов Иванов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Андрей Венков Николов
4-ТИ:    Неделчо Танчев Гаджалов
СН:    Ичко Лозев Лозев

16 Мар 2019 г. Събота 15:15 ч.
ПФК Лудогорец 1945 – ПФК Септември

ГС:    Ивайло Иванов Стоянов    АС1:    Дениз Пиринов Соколов    АС2:    Никифор Деянов Велков
4-ТИ:    Станислав Георгиев Тодоров
СН:    Георги Генов Нарлев

16 Мар 2019 г. Събота 17:45 ч.
ПФК ЦСКА-София – ПФК Берое

ГС:    Николай Йорданов Колев    АС1:    Петър Николов Джугански    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Стефан Апостолов Апостолов
СН:    Костадин Ангелов Гергинов

17 Мар 2019 г. Неделя 12:30 ч.
ФК Витоша – ПФК Локомотив 1926

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Диян Христов Вълков
4-ТИ:    Никола Антонов Попов
СН:    Евгени Тодоров Геров

17 Мар 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ОФК Дунав 2010 – ПФК Черно море

ГС:    Петър Кирилов Костадинов     АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Даниел Милков Ников
4-ТИ:    Димитър Иванов Желязков
СН:    Ахмед Яшар Ахмед

17 Мар 2019 г. Неделя 17:30 ч.
ПФК Славия 1913 – ФК Етър

ГС:    Валентин Станчев Железов    АС1:    Станимир Илков Илков    АС2:    Мирослав Николаев Желев
4-ТИ:    Станимир Лозанов Тренчев
СН:    Кирил Манолов Лозанов

Подобни статии

Top