Ето кои рефери ще свирят на Ботев и Локо в 11 кръг

Никола Попов е пратен на мача със Славия в Коматево, Георги Давидов – в Бистрица

Никола Попов ще бъде главен съдия на срещата от 11-ия кръг на Първа лига между Ботев (Пловдив) и Славия. Двубоят е в неделя от 16:00 часа на „Футболен комплекс Ботев 1912“.

Помощници на Попов ще са Георги Тодоров и Димитър Стоилов. За четвърти съдия е назначен Радослав Гидженов, а съдийски наблюдател ще е Петър Петров.

Георги Давидов пък ще свири гостуването на Локомотив (Пловдив) срещу последния в класирането Витоша (Бистрица). Мачът е в понеделник от 20:00 часа.

Помощници на Давидов ще са Димо Вълчев и Даниел Ников, четвърти съдия Георги Николов, а съдийски наблюдател Деница Крумова.

Съдийски назначения за мачовете от 11-ти кръг в Първа лига:

27 Сеп 2019 г. Петък 20:00 ч.
ФК Царско село 2015 – ПФК Черно море
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Атанас Петров Бозев

28 Сеп 2019 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Левски – ПОФК Ботев Враца
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Мартин Живков Богдев

29 Сеп 2019 г. Неделя 16:00 ч.
ПФК Ботев – ПФК Славия 1913
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Петър Стоянов Петров

29 Сеп 2019 г. Неделя 18:15 ч.
ПФК Дунав – ПФК Лудогорец 1945
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Петър Велизаров Митрев АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Станислав Георгиев Тодоров
СН: Георги Генов Нарлев

29 Сеп 2019 г. Неделя 20:30 ч.
ПФК Берое – ПФК ЦСКА-София
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Валентин Желев Добрев

30 Сеп 2019 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК Арда – ФК Етър
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
СН: Валери Николов Цветков

30 Сеп 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ФК Витоша – ПФК Локомотив 1926
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Димо Дамянов Вълчев АС2: Даниел Милков Ников
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Деница Павлова Крумова

Подобни статии

Top
Към лентата с инструменти