Ето програмата на Локо и Ботев до края на редовния сезон

СТК определи и кога ще се играят полуфиналите за Купата на България

Пловдивските Ботев и Локомотив подновяват мачовете в Първа лига след световните квалификации на България в четвъртък, 8-ми април. „Канарчетата“ гостуват от 17:15 часа на обхванатия от коронавирус тим на Ботев (Враца). От 19:30 пък Локомотив е домакин на Царско село.

Ето пълната програма за кръговете до края на редовния сезон, както и за полуфиналите на турнира за Купата на България.

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение – 24.03.2021 г

Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/2 финалите за купа България, както следва:

Купа България 1/2 финали първи срещи

06.04 /вторник/ Арда Кж Славия 19.30 Диема спорт
07.04/сряда/ ЦСКА-София Лудогорец Рз 19.30 Диема спорт

Купа България 1/2 финали срещи реванш

13.04 /вторник/ Славия Арда Кж 18.30 Диема спорт
14.04/сряда/ Лудогорец Рз ЦСКА-София 18.30 Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от 23-ти до 26-ти кръг на Първа лига,  както следва:

 

Април

XXIII кръг

08.04 /четвъртък/ Ботев Вр Ботев Пд 17.15 Диема спорт
Локомотив Пд Царско село 19.30 Диема спорт
09.07/петък/ Славия ЦСКА 1948 19.30 Диема спорт
10.04 /събота/ Лудогорец Монтана 17.30 Диема спорт
ЦСКА-София Арда Кж 20.00 Диема спорт
11.04 /неделя/ Черно море Левски 19.45 Диема спорт
12.04 /понеделник/ Берое Етър ВТ 19.30 Диема спорт

 

XXIV кръг

15.04 /четвъртък/ Монтана Локомотив Пд 19.30 Диема спорт
16.04 /петък/ Етър ВТ Ботев Вр 17.15 Диема спорт
ЦСКА 1948 Черно море 19.30 Диема спорт
17.04/събота/ Ботев Пд Славия 17.45 Диема спорт
Арда Кж Берое 20.00 Диема спорт
18.04/неделя/ Царско село ЦСКА-София 15.30 Диема спорт
Левски Лудогорец 20.30 Диема спорт

 

XXV кръг

20.04 /вторник/ Славия Ботев Вр 16.00 Диема спорт
Арда Кж Етър ВТ 18.15 Диема спорт
Черно море Ботев Пд 20.30 Диема спорт
21.04 /сряда/ Берое Царско село 16.00 Диема спорт
ЦСКА-София Монтана 18.15 Диема спорт
Локомотив Пд Левски 20.30 Диема спорт
22.04 /четвъртък/ Лудогорец ЦСКА 1948 19.00 Диема спорт

 

XXVI кръг

23.04 /петък/ Ботев Вр Черно море 20.30 Диема спорт
24.04 /събота/ Етър ВТ Славия 17.45 Диема спорт
Монтана Берое 20.00 Диема спорт
25.04 /неделя/ Левски ЦСКА-София 17.00 Диема спорт
Царско село Арда Кж 19.45 Диема спорт
26.04 /понеделник/ ЦСКА 1948 Локомотив Пд 18.00 Диема спорт
Ботев Пд Лудогорец 20.15 Диема спорт

 

 

Подобни статии

Top