Ето програмата за четвъртфиналите на Купата, 27-ми и 28-ми кръг на Първа лига

Ето кога са мачовете на пловдивските Ботев и Локомотив

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз прие програмата за мачовете от четвъртфиналите в турнира за Купата на България, както и тази за двубоите от 27-ми и 28-ми кръг в Първа професионална лига.

Ботев (Пловдив) е домакин на Черно море в четвъртфинал за Купата на 4 април, а в Първата шестица гостува на Левски на 31 март и на Берое на 7 април.

Локомотив (Пловдив) е гост на Етър за Купата на 2 април, а в група „Б“ на плейофите приема Дунав на 29 март и Славия на 5 април.

От обявената програма става ясно още, че лидерите в класирането на първенството Лудогорец и ЦСКА-София ще играят помежду си два пъти в рамките на три дни, като и двете срещи са в Разград. На 3 април (сряда) Лудогорец приема „червените“ в мач за Купата, а на 6 април двата отбора се срещат за първенство.

Програма за провеждане на четвъртфиналите за Купата на България:

02.04 /вторник/
Етър Велико Търново – Локомотив Пловдив 18.30 Диема спорт

03.04 /сряда/
Лудогорец – ЦСКА-София 18.30 Диема спорт

04.04 /четвъртък/
Струмска слава Радомир – Септември София 16.00 Диема спорт
Ботев Пловдив – Черно море 18.30 Диема спорт

Програма за 27-ми и 28 -ми кръг на Първа лига:

Март:

27/1 кръг

Първа шестица:
30.03/събота/
Лудогорец – Берое 18.15 Диема спорт
ЦСКА-София – Черно море 20.30 Диема спорт

31.03 /неделя/
Левски – Ботев Пловдив 20.30 Диема спорт

Група „А“:
29.03/петък/
Етър Велико Търново – Верея 17.30 Диема спорт

01.04 /понеделник/
Ботев Враца – Витоша 20.00 Диема спорт

Група „Б“:
29.03 /петък/
Локомотив Пловдив – Дунав Русе 20.00 Диема спорт

31.03 /неделя/
Славия – Септември 18.15 Нова спорт

Април:

28/2 кръг

Първа шестица:
06.04 /събота/
Лудогорец – ЦСКА-София 17.15 Диема спорт

07.04 /неделя/
Черно море – Левски 17.30 Диема спорт
Берое – Ботев Пловдив 20.00 Диема спорт

Група „А“:
05.04 /петък/
Етър Велико Търново – Ботев Враца 17.30 Диема спорт

06.04 /събота/
Верея – Витоша 20.00 Нова спорт

Група „Б“:
05.04 /петък/
Локомотив Пловдив – Славия 20.00 Диема спорт

08.04 /понеделник/
Дунав Русе – Септември 20.00 Диема спорт

Подобни статии

Top