Ето програмата за Купата и за мачовете от Първа и Втора лига

Ботев посреща Литекс на 12 декември в четвъртфинал за Купата, ето и шампионатните мачове на Локо, Ботев и Марица

Пловдивският Ботев е домакин на Литекс в четвъртфиналите на турнира за Купата на България, определи СТК на БФС. „Канарчетата“ продължават защитата на трофея с мач на 12 декември от 17:30 часа.

СТК на БФС определи и датите и часовете на мачовете от Първа и Втора лига за следващите кръгове до края на есенния дял на шампионата.

Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз утвърждава предложената програма за четвъртфиналите за купата на България:

12.12 (вторник)
Ботев Пловдив – Литекс 17.30 Диема спорт

13.12 (сряда)
Етър – Славия 17.30 Диема спорт

14.12 (четвъртък)
ЦСКА-София – Лудогорец 17.30 Диема спорт

15.12 (петък)
Дунав – Левски 17.30 Диема спорт

Спортно-техническата комисия утвърди предложената програма за провеждане на срещите от ХVII-ти до ХХ-ти кръг в Първа професионална лига:

XVII кръг
24.11 (петък)
Черно море – Пирин 17.30 Диема спорт

25.11 (събота)
Септември – Ботев 13.00 Диема

Берое – Славия 15.15 Диема спорт

Левски – Верея 17.30 Диема спорт

26.11 (неделя)
Локомотив Пд – ЦСКА-София 15.30 Диема спорт

Етър – Дунав 17.45 Диема спорт

27.11 (понеделник)
Лудогорец – Витоша 17.30 Диема спорт

XVIII кръг
28.11 (вторник)
Славия – Черно море 15.00 Диема спорт

Ботев – Берое 17.30 Диема спорт

29.11 (сряда)
Пирин – Етър 15.00 Диема спорт

Дунав – Левски 17.30 Диема спорт

30.11 (четвъртък)
Витоша – Локомотив Пд 13.00 Диема

Верея – Лудогорец 15.00 Диема спорт

ЦСКА-София – Септември 17.30 Диема спорт

XIX кръг
02.12 (събота)
Черно море – Ботев 15.00 Диема

Левски – Пирин 17.30 Диема спорт

03.12 (неделя)
Етър – Славия 12.30 Диема спорт

Берое – Септември 15.00 Диема спорт

Витоша – ЦСКА-София 17.30 Диема спорт

04.12 (понеделник)
Лудогорец – Дунав 17.30 Диема спорт

05.12 (вторник)
Локомотив Пд – Верея 17.30 Диема спорт

XX кръг
08.12 (петък)
Септември – Черно море 17.30 Диема спорт

09.12 (събота)
Ботев Пд – Етър 15.00 Диема спорт

Славия – Левски 17.30 Диема спорт

10.12 (неделя)
Дунав – Локомотив Пд 13.00 Диема спорт

Верея – Витоша 15.00 Диема

ЦСКА-София – Берое 17.00 Диема спорт

11.12 (понеделник)
Пирин – Лудогорец 17.30 Диема спорт

Утвърждава предложената програма за провеждане на срещите за ХVI-ти и ХVII-ти кръг на Втора лига:

XVI кръг 14.30
25.11 (събота)
Струмска слава – Литекс

Поморие – Локомотив ГО

Черноморец Балчик – Созопол

Марица Пд – Ботев Вр

Монтана – Оборище Панагюрище.

Локомотив София – Лудогорец II

26.11 (неделя)
Несебър – Царско село 13.00 Диема спорт

Нефтохимик Бс 1962 – Ботев Гълъбово

XVII кръг 14.00
02.12 (събота)
Ботев Враца – Локомотив София 13.00 Диема спорт

Оборище Панагюрище – Марица Пд

Ботев Гълъбово – Черноморец Балчик

Царско село – Поморие

Локомотив ГО – Литекс

Лудогорец II – Нефтохимик Бс 1962

Созопол – Несебър

15.00
03.12 (неделя)
Монтана – Струмска слава

Подобни статии

Top