Ето жребия на Локо и Ботев за Купата на България

„Черно-белите“ гостуват на Загорец или Хебър, „жълто-черните“ на Оборище или Добруджа

Носителят на Купата на България в 2 поредни години Локомотив (Пловдив) ще гостува на победителя от двойката между Загорец (Нова Загора) и Хебър (Пазарджик).

Ботев (Пловдив) пък ще бъде гост на Оборище (Панагюрище) и Добруджа.

Партизан (Червен бряг) е съперникът на Левски, а ЦСКА ще гостува на победителя от двойката между Ботев (Ихтиман) и Нефтохимик.

Шампионът Лудогорец ще играе срещу Свети Никола или Спортист (Своге)

Берое ще гостува на победителя от сблъсъка между Родопа (Смолян) и Пирин (Благоевград).

Мачовете са на 21/22 октомври и победителят определя в една среща.

Жребий за втория предварителен кръг на Купата на България:

1. Спартак 1918 Варна – Локомотив София

2. Чавдар Троян – Кариана Ерден

3. Черноморец Балчик – Витоша Бистрица

4. Ботев Ихтиман – Нефтохимик

5. Севлиево – Локомотив Горна Оряховица

6. Надежда Доброславци – Миньор Перник

7. Партизан Червен бряг – се класира директно за първия кръг на турнира за Купата на България

8. Беласица – Литекс

9. Загорец Нова Загора – Хебър Пазарджик

10. Родопа Смолян – Пирин Благоевград

11. Извор Горски Извор – Септември Симитли

12. Дунав Русе – Янтра Габрово

13. Оборище Панагюрище – Добруджа

14. Свети Никола Бургас – Спортист Своге

15. Светкавица Търговище – Созопол

16. ФК Дреновец – Струмска слава

Жребий за първия кръг на Купата на България: 

Загорец Нова Загора/Хебър Пазарджик – Локомотив Пловдив

Ботев Ихтиман/Нефтохимик – ЦСКА

Спартак 1918 Варна/Локомотив София – Арда

Родопа Смолян/Пирин Благоевград – Берое

Надежда Доброславци/Миньор Перник – Ботев Враца

Оборище Панагюрище/Добруджа – Ботев Пловдив

Светкавица Търговище/Созопол – Етър Велико Търново

Партизан Червен Бряг – Левски

Свети Никола Бургас/Спортист Своге – Лудогорец

Извор Горски Извор/Септември Симитли – Монтана

Черноморец Балчик/Витоша Бистрица – Септември София

Севлиево/Локомотив Горна Оряховица – Славия

Чавдар Троян/Кариана Ерден – Царско село

ФК Дреновец/Струмска слава – ЦСКА 1948

Дунав Русе/Янтра Габрово – Черно море

Победителят от двойката Беласица – Литекс се класира директно за втория кръг на Купата на България

Подобни статии

Top