Гениален Роналдо донесе 3:3 срещу Испания с хеттрик (ВИДЕО)

Португалците два пъти повеждаха, испанците направиха пълен обрат, но Кристиано имаше последната дума

Португалия и Испания направиха страхотно голово шоу на Олимпийския стадион в Сочи. Мачът завърши 3:3 в спиращ дъха спектакъл в дербито от група „В“ на Мондиал 2018.

Португалците два пъти повеждаха чрез суперзвездата си Кристиано Роналдо в 3-ата минута от дузпа и в 45-ата. Ла Фурия изравни с два гола на Диего Коста в 24-ата и в 55 -ата минута, а Начо Фернандес направи обрата пълен в 58-ата минута. Когато вече изглеждаше, че испанците ще спечелят, Кристиано Роналдо отново показа своята гениална брилянтност и след гол от пряк свободен удар в 87-ата минута оформи своя хеттрик за крайното 3:3.

Изненадващ лидер в група „В“ след първите срещи стана Иран, който победи Мароко с 1:0, макар и с автогол в добавеното време.

Снимка: FIFA.com