Хебър победи с 2:1 Славия в контрола (ВИДЕО)

Емануил Манев и Живко Петков вкараха за пазарджиклии, Тони Тасев се разписа от дузпа за „белите“

Хебър (Пазарджик) победи Славия с 2:1 в контрола, която се игра в Банско.

Двата гола за пазарджишкия тим паднаха през първата част само в рамките на 4 минути, след като Емануил Манев откри в 20-ата минута, а Живко Петков покачи в 24-ата. Малко преди последния съдийски сигнал Тони Тасев вкара за Славия от дузпа в 85-ата минута, но това се оказа недостатъчно за “белите”.

Иначе двата отбора не предоставиха особено атрактивен футбол, като чистите положения бяха прекалено малко. 8 минути преди края на срещата пък Светослав Вуцов си изкара доста нелеп червен картон, след като игра с ръка извън наказателното си поле. В края на мача гредите също попречиха на Славия да вкара изравнително попадение, а техен гол бе отменен заради засада.

Следващата проверка на пазарджиклии е на 4-ти юли от 10:00 часа срещу тима на Ботев (Враца), която ще се проведе на стадион “Георги Бенковски”.

Източник: sporyal.bg, Снимка: ПФК Славия