И вечното дерби без победител! (ВИДЕО)

ЦСКА и Левски направиха 2:2, Витоша с първи успех за сезона след 3:2 над Царско село

ЦСКА и Левски завършиха наравно 2:2 в дербито на българския футбол, което е от от 8 кръг на efbet Лига. Станислав Иванов в 12-ата минута и Найджъл Робърта в 18-ата бяха точни за Левски, а за „червените“ се разписаха Евандро и Албентоса през второто полувреме. Треньорът на ЦСКА Люпко Петрович бе изгонен от съдията заради ругатни.

Така разликата между двата отбора остава 4 точки, като Левски е лидер в класирането с 2 точки пред Лудогорец, който гостува във Враца от 20:30 часа тази вечер.

По-рано днес Витоша (Бистрица) постигна първата си победа от началото на сезона в Първа Лига. Тимът от Бистрица спечели с 3:2 домакинството си на Царско село.