Издънка на Лудогорец остави Левски и ЦСКА напред (ВИДЕО)

Резервите на „орлите“ с 0:0 като гости на Славия, „армейците“ разбиха с 4:0 Верея

Славия и Лудогорец направиха скучно нулево реми на националния стадион „Васил Левски“ в двубой от 6-ия кръг на Първа лига. Пауло Аутуори реши да даде почивка на титулярите, запазвайки силите им за реванша с Торпедо (Кутаиси) в четвъртък, но резервите на „орлите” тотално разочароваха с играта си. След равенството Лудогорец остана с 11 точки на трето място в класирането, на 5 от лидера Левски, докато Славия остава на 9-о място с 8 точки.

ЦСКА се възползва по най-добрия начин и в късния мач разби с 4:0 последния в класирането Верея. Кирил Десподов и Едвин Джеси спертнаха фамозно шоу за феновете на ст. „Българска армия“. Първият вкара две от попаденията и подаде за още едно, реализирано именно от Джеси. Ганайският национал пък асистира за първия гол на Десподов. Крайният резултат оформи Мауридеш.

Успехът приближи ЦСКА отново на точка зад лидера Левски – „сините“ имат 16, „червените“ са с 15 точки.

В следващия кръг ЦСКА гостува на Ботев (Пловдив) в събота от 18:45 часа.

Снимка: cska.bg