Камбуров с гол №225 в елита при 4:0 над Ботев (Враца) (ВИДЕО)

Успешен дебют на Димитър Димитров-Херо начело на Берое

Мартин Камбуров отбеляза своя гол №225 в елита при успеха на Берое с 4:0 над Ботев (Враца). Това бе и успешен дебют на Димитър Димитров-Херо начело на старозагорския тим.

Апостол Попов от гостите сгреши още в началото и Ибрахима Конте се възползва, за да открие резултата в петата минута.

28-годишният гвинеец покачи на 2:0 скоро след началото на второто полувреме, в което Ботев Враца остана и с човек по-малко заради червен картон на Керчев.

Мартин Камбуров оформи класиката от дузпа в 67-ата минута със своя гол №225 в елита и вече е само на 28 от абсолютния рекордьор Петър Жеков.

След това Зоран Йосипович замени Императора и сложи точка на спора с попадение малко преди края, за да превърне в празник първия мач на Херо начело на Берое.

Наставникът също е втори във вечна ранглиста, но при треньорите, тъй като записа своя 431-и двубой начело на осми различен клуб от елита.