Кристиан Димитров титуляр при нов драматичен успех на Хайдук (ВИДЕО)

Бившият защитник на Ботев получи жълт картон, гостите пропуснаха дузпа накрая

Българският национал Кристиан Димитров изигра цял мач и получи жълт картон при драматичния успех на Хайдук (Сплит) с 2:1 над Славен (Белупо) в двубой от 31-ия кръг на първенство на Хърватска.

Грандът от Сплит поведе чрез Михо Чакташ от дузпа още в 10-ата минута. Само 14 минути по-късно обаче гостите изравниха с попадение на Винко Меджиморец.

След подновяването на играта домакините отново дръпнаха в резултата чрез Емем Едуок.

Sve do kraja mi ćemo se boriti…💪💪💪❤️💙

Публикувахте от HNK Hajduk Split в Събота, 27 юни 2020 г.

Драмата настъпи в последната минута на редовното време, когато Славен получи дузпа. Бразилският нападател Матеуш пропусна за радост на Димитров и съотборниците му.

Хайдук (Сплит) събра 54 точки и е втори в класирането. Със същия актив е и третият в класирането Локомотив (Загреб), а на върха със 72 пункта е Динамо (Загреб).