Lauta Army след новата издънка на Локо: Нямам думи! Мишки! (ВИДЕО)

11164135_1621071511442573_70611614_n

Локомотив (Пловдив) направи нова издънка в борбата за оставане в „А” група и загуби у дома с 0:1 от Черно море. По този начин „черно-белите” остават на 6 точки от предпоследния Марек, който днес е домакин на Левски. Варненци пък се изравниха по точки със „сините”, като и двата отбора имат по 41.

Черно море излезе на „Лаута” с повечето от резервите си, но игра по-концентрирано и стигна до успеха с гол на Иван Коконов в 68-ата минута. Стефан Станчев обаче напусна терена със счупена ключица, а заради контузия принудително бе заменен и вратаря Чанович.

След края на мача фенове на Локомотив нахлуха на терена, като имаха претенции към рефера Ангел Ангелов. Според тях той е трябвало да даде повече от 4 минути добавено време, както и две дузпи. Двата отбора излизат отново един срещу друг само след 4 дни в реванш от полфиналите за купата. В първата среща Черно море победи с 5:1.

„Аз чакам от 5 месеца да се оправи положението. Трудно е да се справяме в такава ситуация. До края на сезона оставам в клуба, след това не се знае“, заяви помощник-треньорът на „смърфовете” Петър Пашев.

От Lauta Army пък коментираха 16-ата загуба на отбора на официалната страница на клуба по следния начин: „Нямам думи… и то не от загубата, а от бездушната ви игра! Мишки **бани!”.

Снимка: Youtube