„Лъвовете“ заминаха за Уелс (ВИДЕО)

България е без контузения си капитан Петър Занев, Гарет Бейл се очаква да излезе титуляр за уелсците

Националният отбор на България замина за Уелс, където ще изиграе втората си среща от Лигата на нациите в тазгодишното издание на турнира. Мачът е в неделя от 16:00 часа на стадиона в Кардиф.

Единствен с отбора не отпътува новият капитан на тима Петър Занев, който получи контузия в двубоя с Ирландия.

Националите пристигнаха на „Терминал 2“ с два автобуса, като спазваха дистанция помежду си и стояха през едно място. Нито един от играчите, нито от треньорския щаб застана да говори пред медиите.

България изпусна победата в домакинството си срещу Ирландия в първия кръг, като „лъвовете“ допуснаха изравнително попадение в заключителните минути на мача.

В групата са Станислав Работов и Тодор Неделев от Ботев (Пловдив), Кристиан Димитров от Хайдук (Сплит), Мартин Луков, Бирсент Карагарен и Димитър Илиев от Локомотив (Пловдив).

Нашите момчета ще търсят максимума от гостуването си на Уелс, като звездата на домакините Гарет Бейл се очаква да вземе участие в срещата. Звездата на Реал (Мадрид) игра само през първото полувреме при успеха на Уелс с 1:0 като гост на Финландия.

Източник: sportal.bg