Левски на полуфинал за Купата след драма с дузпи срещу Лудогорец (ВИДЕО)

Милан Миятович спаси дузпа на Драгош Григоре в 93-ата минута, Мавис Чибота пропусна от бялата точка и попари шампионите накрая

Левски се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България след изключително драматична победа с дузпи с 6:5 над Лудогорец.

Двубоят завърши без попадения, като в добавеното време на втората част вратарят на „сините“ Милан Миятович спаси дузпа, изпълнена от Драгош Григоре.

След двете 15-минутни продължения се стигна до дузпи, при които двата тима бяха безгрешни в първите си пет изпълнения, но Мавис Чибота изпусна шестата дузпа и така Левски се поздрави с успеха в четвъртфинала.

Вече са ясни всички полуфиналисти, след като по-рано през седмицата носителят на трофея Локомотив (Пловдив), финалистът Ботев (Пловдив) и ЦСКА-София прескочиха четвъртфиналите. Жребият за полуфиналите ще се тегли във вторник.