Левски с обрат като гост на Дунав (ВИДЕО)

„Сините“ са временен лидер преди дербито между ЦСКА и Славия

Левски победи Дунав с 2:1 в Русе в мач от 4-ия кръг на Първа лига и с актив от 10 точки излезе начело във временното класиране преди оставащите мачове от кръга – на точка пред ЦСКА и на 2 пред Берое, който вчера победи Ботев (Пловдив) с 2:1.

Божидар Васев беше точен в 53-ата минута от дузпа, която беше отсъдена за нарушение на Аймен Белаид, но извън наказателното поле.

Жерсон Кабрал изравни в 59-ата минута, а Холмар Ейолфсон донесе пълния обрат в 78-ата минута след гол с глава.

Първа лига, 4 кръг: Етър – Черно море 1:1, Локомотив (Пловдив) – Верея 3:0, Берое – Ботев (Пловдив) 2:1, Дунав – Левски 1:2, днес: Витоша – Лудогорец 18:30, ЦСКА – Славия 20:45, в понеделник: Септември – Ботев (Враца) 20:30.

Снимка: levski.bg