Левски се издъни с 2:2 срещу Септември, Ботев вече диша във врата (ВИДЕО)

Валери Божинов със седми гол, но Етър победи Ботев (Враца) с 2:1

Футболистите на Левски претърпяха нов шок в Първа професионална лига, след като изпуснаха победата в последните секунди срещу Септември и завършиха наравно 2:2 на Националния стадион „Васил Левски“.

В четвъртата минута на добавеното време резервата на домакините Мирослав Будинов изравни. Така Левски отново изпусна поредната задължителна победа и събра актив от 38 точки, който ги извежда пред ЦСКА в класирането, въпреки равния брой точки с „червените“. Септември има вече 11 точки на предпоследното място.

По-рано днес Етър победи Ботев (Враца) с 2:1, като Валери Божинов вкара седмия си гол с екипа на врачани.

Така пловдивският Ботев, който събра 32 точки след победата си с 2:0 над Локомотив в градското дерби, е вече само на 6 точки от третата позиция.