Локо и Сеница със скучно 0:0 (ВИДЕО)

Димитър Илиев и Карагарен пропуснаха най-добрите положения в последната контрола на турска земя

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Сеница завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, която се проведе в Турция. Двата тима изиграха много слаб мач, като логично проверката завърши без отбелязани попадения.

Първата интересна ситуация в сблъсъка дойде в 10-ата минута, когато Димитър Илиев овладя подаване в наказателното поле, след което опита техничен удар, но опитът му мина малко над вратата. До края на първата част двата отбора показаха доста слаба и безидейна игра.

Второто полувреме започна по-добре за Сеница. В 52-ата минута Ел Мудан отправи опасен удар, който обаче не намери очертанията на вратата.

В 73-ата минута Карагарен центрира от фаул по земя към Димитър Илиев, който стреля много опасно, но бранител на словашкия тим изби в ъглов удар. В 79-ата минута Карагарен се озова на отлична позиция в наказателното поле, но атакуващият футболист не успя да отбележи в мрежата на Сеница.

До края на срещата двата тима не успяха да измислят нищо интересно в атака и логично контролата завърши при резултат 0:0.

Така Локомотив завърши своя цикъл от контролни и учебни игри без загуба. „Черно-белите“ надвиха Локомотив U19, Марица (Пловдив), Локомотив (Горна Оряховица), Черноморец (Балчик), Беласица (Струмица) и Спартак (Суботица) и завършиха наравно с Динамо (Тбилиси) и Сеница.

Локомотив подновява първенството с гостуване на Левски (София). Мачът е на 17-и февруари от 17:30 часа.

Локомотив: Мартин Луков, Милош Петрович, Стивън Езе, Йосип Томашевич, Димитър Везалов, Янко Ангелов, Игор Банович, Момчил Цветанов, Димитър Илиев,, Абделхаким Буна, Анте Аралица (Берсент Карагарен, Мустафа Абдулахи, Никола Марич, Eди Бахтич)