Локо направи 0:0 със Славия в контрола (ВИДЕО)

Младият вратар на „черно-белите“ Кристиан Томов получи пресилен червен картон минута преди края

Представителният отбор на Локомотив (Пловдив) записа първо равенство в контролите. “Черно-белите” завършиха 0:0 със Славия. Срещата се състоя в село Рилци.

През първото полувреме голови положения имаше и пред двете врати.

В 21-ата минута Бирсент Карагарен намери Димитър Илиев, капитанът пробва прехвърлящ удар, но вратарят на гостите улови без проблеми. В следващата атака Георги Минчев бе изведен сам срещу вратаря, ударът му от 20 метра мина покрай целта.

В 33-ата минута Илко Пиргов направи важна намеса и опази мрежата си суха, а в 42-ата  директен изстрел от пряк свободен за Славия мина встрани от вратата на Локомотив.

След почивката младият вратар Кристиан Томов изби опасен изстрел в ъглов удар.

В 67-ата минута Карагарен бе изведен на отлична позиция и стреля, но стражът на Славия спаси. Последва нов изстрел на Корън Руан, нонад вратата.

В 82-ата минута гол на Славия бе отменен заради засада.

В 89-ата минута вратарят на „черно-белите“ Кристиан Томов получи директен червен картон. Той излезе да пресече подаване, а съдията “видя” игра с ръка извън наказателното поле. Илко Пиргов отново влезе в игра на негово място.

Следващата проверка е планирана за 09.07 от 10:30 часа срещу ЦСКА 1948 в село Рилци.

Локомотив: Пиргов, Гомис, Крачун, Биков, Умарбаев, Витанов, Карагарен, Руан, Салинас, Илиев, Минчев (Кристиан Томов, Мартин Паскалев, Видол Сейменски, Иван Арамазов, Емил Янчев, Айвън Ангелов, Иван Михайлов, Александър Иванов, Георги Мавродиев)