Локо направи 1:1 с Атлетик (Куклен) в първата си контрола (ВИДЕО)

Гостите поведоха с ранен гол на Елим Аргиров, дошлият на проби босненец Мирза Хасанбегич изравни

Локомотив (Пловдив) завърши 1:1 с Атлетик (Куклен) в първата си контрола от подготовката за новия сезон. Двубоят се игра на помощния терен на „черно-белите“ на спортния комплекс в пловдивския парк „Лаута“.

Гостите поведоха с гол на Емил Аргиров в 6-ата минута. Въпреки, че имаха надмощие възпитаниците на старши треньора Бруно Акрапович дълго време на успяха да стигнат до попадение. Това направи едва в 51-ата минута дошлият на проби босненски нападател с шведски паспорт Мирза Хасанбегич.

Пет минути преди края на срещата Бирсент Карагарен уцели гредата.

АТЛЕТИК: Кирил Акалски, Юлиян Романов, Александър Христев, Борис Бисеров, Стефан Тинков, Емил Аргиров, Ангел Семерджиев, Елмаз Сюлейман, Мирослав Манев, Димитър Джонджоров, Андрей Атанасов

ЛОКОМОТИВ: Мартин Луков, Диниш Алмейда, Лукас Масоеро, Милош Петрович, Парвиз Умарбаев, Миховил Клапан, Матиас Акуня, Момчил Цветанов, Един Бахтич, Анте Аралица, Габрил Молтер