Локо направи 1:1 с Царско село в контрола (СНИМКИ)

Анте Аралица вкара гола за „черно-белите“, Посинкович бе изгонен още в 38-ата минута

Локомотив (Пловдив) направи 1:1 в контрола с Царско село, с която завърши лагера на тима в Боровец. Мачът се игра в София, а след него наставникът Бруно Акрапович заведе футболистите на мача между България и Норвегия в Лигата на нациите.

Вилим Посинкович получи директен червен картон още в 38-ата минута за грубо нарушение, а на неговото място влезе Анте Аралица. Именно той откри резултата в полза на „черно-белите“ в 60-ата минута. Той взе топката след корнер на домакините, тръгна от собствената си половина и излезе сам срещу вратаря на Царско село.

В 81-ата минута домакините изразниха, а в 88-ата минута съдията не даде дузпа за Локо за спъване на юношата Октай Юсеин.

Стартовият състав на Локомотив: Павлин Евтимов, Йосип Томашевич, Асен Георгиев, Стивън Езе, Милош Петрович, Парвиз Умарбаев, Игор Банович, Мустафа Абдулахи, Абделхаким Буна, Бирсент Карагарен, Вилим Посинкович (38′ Анте Аралица)