Локо победи с 1:0 Вихрен с гол на Иван Арамазов

Иван Сулев нацели гредата, теренът на градския стадион в Сандански като картофена нива

Локомотив (Пловдив) победи с 1:0 Вихрен в контролна среща, играна на градския стадион в Сандански. Победното попадение отбеляза младокът Иван Арамазов 3 минути преди края.

През първото полувреме домакините заложиха на здрава битка. Още в третата минута вратарят Лукас Рейдър бе принуден да се намесва и да вади топката в корнер след центриране в наказателното и удар към вратата.

В 24-ата минута Вихрен отново застраши вратата на пловдивчани от пряк свободен удар.

Две минути по-късно Йосип Томашевич стреля твърде високо след добро центриране на Карагарен.

Новото попълнение Ивайло Димитров нямаше късмет в 55-ата минута, а в 58-ата Иван Сулев нацели гредата.

Натискът на вицешампионите продължи. Милош Петрович отправи неточен удар с глава в 66-ата минута, а Венсан Марсел също не уцели целта в 85-ата.

Младокът Иван Арамазов донесе победата след хубав изсрел с глава в 87-ата минута.

Локомотив: Рейдър, Гомис, Бидунга, Паскалев, Томашевич, Янчев, Умарбаев, Карагарен, Салинас, Илиев, Минчев (Томов, Пиргов, Попович, Сулев, Комолафе, Василев, Крачун, Петрович, Димитров, Сейменски, Ангелов, Марсел, Арамазов, Петров)