Локо с шести пореден успех в контролите (ВИДЕО)

Диниш Алмейда и Димитър Илиев донесоха победата с 2:0 над Добруджа

Локомотив (Пловдив) победи Добруджа с 2:0 в контролна среща, играна в Несебър. Две попадения в рамките на две минути донесоха шести пореден успех за “черно-белите” в проверките. Диниш Алмейда и Димитър Илиев бяха точни за Локо.

През първото полувреме пропуски направиха Масоеро, Малембана и Карагарен, а веднага след почивката Алмейда откри с глава след центриране на Умарбаев в 47-ата минута. В следващата 48-а минута капитанът Димитър Илиев удвои с прецизен изстрел.

Пловдивчани имаха още няколко възможности чрез Кристиан Илич, Димитър Илиев и Момчил Цветанов.

Това бе последната проверка на лагера в Поморие. Преди това „черно-белите“ победиха с 3:1 Марица и с 2:0 Атлетик (Куклен) в Пловдив. После отнесоха с 3:0 като гости Берое в Стара Загора, Созопол с 2:1 и Черноморец с 3:1.

Последната контрола преди подновяването на шампионата е на 6 февруари, събота, срещу Хебър (Пазарджик) на „Лаута“.

Локомотив: Мартин Луков, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Диниш Алмейда, Парвиз Умарбаев, Петър Витанов (63′ Конър Руан), Бирсент Карагарен, Момчил Цветанов, Лукас Салинас (55′ Видол Сейменски), Кристиан Илич (74′ Георги Минчев), Димитър Илиев