Локо се окичи със среброто пред екзалтирана агитка в Кърджали (ВИДЕО)

„Черно-белите“ направиха 3:3 като гости на Арда в последния си мач за сезона, синът на Гонзо донесе равенството

Локомотив (Пловдив) завършис впечатляващо равенство 3:3 като гост на Арда в Кърджали, а сред мача „черно-белите“ се окичиха с бронзовите медали за първи път след 1973-а година.

Домакините стартираха добре двубоя с гол на Спас Делев, но последва изравнително попадение на младата надежда Алекс Колев. До почивката Спас Делев отбеляза второ попадение, а пет минути след подновяването на играта кърджалийци удвоиха аванса чрез Тонислав Йорданов.

„Смърфовете“ обаче се вдигнаха и с два гола на капитана Димитър Илиев и на сина на Гонзо – Александър Иванов, изравниха за 3:3. Така сребърните медалисти завършиха своя сезон с драматично реми, а Арда тръпне в очакване на мача на сезона срещу Черно море за място в Европа.