Локо завъртя 2:2 като гост на Славия (ВИДЕО)

„Черно-белите“ обърнаха резултата до 2:1, но Чунчуков вкара 2 гола

Локомотив (Пловдив) направи 2:2 като гост на Славия и запази лидерството си в група „Б“ на втората осмица с 2 точки аванс. Така „черно-белите“ ще избегнат отбора на Етър по пътя към седмото място.

Преди началото на мача Христо Крушарски облече съдийски екип и обеща да раздава картони в типичния си стил. Той поиска да води мача и обеща да даде картон на Венци Стефанов.

Цветелин Чунчуков отбеляза и двата гола за „белите“, като първото попадение падна още в 5-ата минута, а отново той изравни в самия край на мача.

Димитър Илиев изравни в 35-ата минута, а преди това домакините уцелиха греда, а Стивън Езе едва не си отбеляза автогол.

Бразилецът Елитон Жуниор обърна резултата с красив далечен удар в 54-ата минута.

Ален Ожболт пък два пъти нацели гредите след добри удари, преди Чунчуков да изравни в добавеното време на мача.