Лудогорец би Берое отново със спорен гол (ВИДЕО)

Реферът Драгомир Драганов спести червен картон на Сисинъо

Лудогорец измъкна 3 точки от гостуването на Берое след победа с 1:0 В Стара Загора. И в този двубой обаче не липсваха повече от спорни моменти и безусловни реферски грешки.

Гостите вкараха в 80-ата минута чрез Марселинъо с глава, като при ситуацията останаха сериозни съмнения за засада. Съдията Драгомир Драганов пък не изгони Сисинъо в 73-ата минута, след като при спряла игра бразилецът нарочно настъпи Охене, но червен картон не последва.

Берое показа по-силна игра и имаше по-добрите положения. Най-чистите бяха пропуснати от Бригидо и Райнов. Тренъорът на Лудогорец Димитър Димитров призна, че тимът е извадил късмет.

„Имахме шанс, и щастието бе за нас. Някои футболисти играха под нивото си. Както спечелихме, така можеше и да загубим“, каза Херо. В същото време стана ясно, че Берое е подновил интереса си към привличането на Димитър Бербатов, който вече се завърна от индийското си приключение в Керала Бластърс.

Снимка: beroe.bg