Лудогорец отпадна от Шампионската лига (ВИДЕО)

Върджил Мисиджан бе изгонен след пресилен втори жълт картон, Жоао Пауло нацели гредата

Лудогорец отпадна от 2-ия предварителен кръг на Шампионската лига. „Орлите“ загубиха с 0:1 като гости в реванша от унгарския първенец МОЛ Види и ще продължат участието си в 3-ти предварителен кръг на Лига Европа. Първата среща в Разград завърши 0:0.

Голът за унгарците отбеляза Хаджич в 45-ата минута. Малко преди това Върджил Мисиджан бе изгонен пресилено след два жълти картона.

В последната минута пък удар на влезлия на смяна Жоао Пауло от фаул срещна гредата. Като цяло обаче Лудогорец игра слабо и не показа класата си.

Така Лудогорец ще срещне в третия квалификационен кръг на Лига Европа босненския Зрински Мостар или малтийския Валета. Двата отбора стигнаха до равенство 1:1 в Босна.