Лудогорец отстрани Зрински сред 1:1 в реванша (ВИДЕО)

Българите срещат в плейофите грузинския шампион Торпедо (Кутаиси), където играе Лазар Марин

Лудогорец се класира за плейофа на Лига Европа, след като отстрани босненския Зрински (Мостар). Реваншът на стадион „Пекара“ в Широки брег завърши 1:1 и след победата с 1:0 в първия мач шампионите продължават напред.

Клаудио Кешерю отбеляза безценния гол за „орлите“ през първото полувреме. Билбия изравни в даденото от рефера предължение.

В следващия кръг Лудогорец ще срещне грузинския шампион Торпедо (Кутаиси), който изхвърли албанския вицешампион Кукеши след победа с 5:2 и загуба с 0:2 в реванша. При грузинците от този сезон играе защитникът Лазар Марин, който бе привлечен от Ботев (Пловдив). В първия мач Марин се отличи с гол и асистенция, а на реванша игра пълни 90 минути.

Снимка: ludogorets.com