Лудогорец разби със 7:0 аматьори, Левски се изложи! (ВИДЕО)

Шампионите нямат спиране, „сините“ паднаха с 0:1 от Вадуц

Лудогорец записа най-изразителната си победа в мач от евротурнирите, разгормявайки Крусейдърс със 7:0.

През първото полувреме севрноирландците се „разминаха“ само с два гола – първо Марселиньо бе точен, а Браун си вкара автогол.

След почивката „орлите“ не показаха прошка и вкараха нови пет попадения, като точни бяха Кешеру, Марселиньо и Швиерчок на три пъти. Полякът пък вкара трите си гола за рекордните 7 минути. Така разградчани направиха реванша срещу северноирландците чисто протоколен.

Левски пък загуби с 0:1 от Вадуц в първа среща от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Носителят на купата на Лихтенщайн спечели с гол на Колибали в 14-ата минута.

Един от основните титуляри на Левски Кали Тиам се контузи на загрявката, като беше заменен от Антъни Белмонт в стартовите единадесет.

Снимка: ludogorets.com