Лудогорец загуби с 0:3 от Милан (ВИДЕО)

Гол в края на полувремето и глупава дузпа решиха мача в полза на „росонерите“

Лудогорец загуби като домакин с 0:3 в мач от елиминациите на Лига Европа срещу Милан в Разград. Головете за „росонерите“ отбелязаха  Патрик Кутроне в последните секунди преди почивката, Рикардо Родригес от дузпа в 64-ата минута и Фабио Борини в добавеното време на мача.

Разликата в играта на двата тима не бе толкова голяма, но италианците спечелиха с този категоричен резултат заради по-голямата си класа като отбор, моментна глупост на Козмин Моци, който направи дузпата, както и късмет, който покри европейския гранд – гредата спаси италианците след страхотен шут на Светослав Дяков.

Крайни резултати от други двубои:

Борусия (Дортмунд) – Аталанта 3:2, Марсилия – Брага 3:0, Ница – Локомотив (Москва) 2:3, Йостерсунд – Арсенал 0:3, Реал (Сосиедад) – Ред Бул (Залцбург) 2:2, Спартак (Москва) – Атлетик (Билбао) 1:3.

Снимка: EPA/БГНЕС