Мартин Камбуров наказа Левски с гол №227 (ВИДЕО)

Берое направи 1:1 срещу „сините“, Императора с 21-во попадение във вратата им

Берое и Левски завършиха 1:1 в мач от 18 кръг на Първа лига. Берое бе по-активен през първата част и поведе заслужено в 44-та минута чрез Мартин Камбуров, който отбеляза своето 227-мо попадение в елита.

В 44-та минута Минчев получи топката от фаул и центрира в пеналта, където Мартин Камбуров се извиси над всички и прати топката в мрежата след удар с глава за 1:0. Това бе 21-ви гол за нападателя във вратата на „сините“.

Гостите започнаха по-добре втората част и успяха да изравнят чрез Робърта в 53-та минута. След това обаче отново Берое бе по-настоятелен и застраши на няколко пъти вратата на съперника, но без успех.

Така Берое събра 25 точки и се доближи на точка от Топ 6, а Левски с 39 точки изостава с 6 от шампиона Лудогорец, който е с мач по-малко.