Мартин Камбуров с гол №207 в елита (ВИДЕО)

Берое направи 1:1 като гост на Дунав

Дунав е Берое направиха 1:1 в мач от 10 кръг на Първа лига, а Мартин Камбуров откри резултата в 40-та минута след блестяща контраатака и реализира своето 207-мо попадение в елита. Ахмедов успя да изравни в 48-та минута след удар с глава.

Берое откри резулатата след блестяща контраатака в 40-та минута. Мартин Камбуров открадна топката в своята половина и намери Бриджидо. Той напредна и на свой ред изведе Камбуров на стрелкова позиция. Нападателят на сгреши и прати топката в мрежата с елегантен удар за 0:1.

Домакините изравниха в 48-та минута, когато Балджийски овладя топката в пеналта и центрира на втора греда, където Ахмедов стреля с глава и успя да реализира за 1:1.

Четири минути след това Камбуров засече центриране на Минчев от корнер, но топката не намери рамките на вратата.

В следващия кръг Берое приема Локомотив (Пловдив). Мачът е насрочен на 6 октомври от 17:30 часа.

Снимка: beroe.bg