Мартин Камбуров с гол №216, Берое победи с 2:1 Левски (ВИДЕО)

Старозагорци изместиха от четвъртото място Ботев (Пловдив), който утре гостува на ЦСКА-София

Берое победи Левски с 2:1 в двубой от ХХ кръг на Първа професионална лига. Срещата се игра при силна мъгла през всичките 90 минути, но въпреки това и двата отбора успяха да изиграят динамичен и двуостър мач.

Резултатът бе открит от Мартин Камбуров в края на първото полувреме. Това бе гол №216 за нападателя в елита.

След почивката в рамките на едва 90 секунди двата отбора си размениха по попадение чрез Габриел Обертан и Александър Василев, който донесе и победата за старозагорци.

Берое излезе временно на четвърта позиция с актив от 36 точки, с 1 повече от прекия конкурент Ботев (Пловдив), който утре се изправя срещу ЦСКА-София в столицата в последния двубой за 2018 година от програмата на Първа професионална лига.

Снимка: beroe.bg