Младежите на Северна Македония ни разбиха с 5:1 (ВИДЕО)

Доминик Янков вкара единствения гол за нашите, получи наградата за Полузащитник №1 на Анталия Къп

Младежкият национален отбор на България записа тежко поражение в последния си мач на Анталия Къп 21.

Възпитаниците на Александър Димитров загубиха с 1:5 от Северна Македония. Като цяло тежкият резултат не отговаря напълно на показаното на терена от двата тима, но съперникът успя да се възползва от всичките си положения пред Светослав Вуцов, а нашите не използваха по най-добрия начин териториалното си превъзходство през по-голямата част от срещата. Единственото попадение за България бе дело на Доминик Янков, който получи и наградата за Полузащитник №1 на турнира.

Марио Илиевски откри резултата в 15-ата минута, а Томче Гроздановски увеличи на 2:0 в 30-ата минута.

Между 65-ата и 75-ата минута Методи Максимов на два пъти се разписа, а убедителната победа с 5:1 оформи Берат Калкан в 80-ата минута.

В първите си два мача от турнира България победи Украйна с 2:1 и Казахстан с 3:1.

Младежкият национален отбор се подготвя за европейските квалификации, които стартират през есента.

БЪЛГАРИЯ: 12. Вуцов, 6. Попов, 4. Х. Петров, 5. С. Петров, 22. Галчев, 3. Бауренски, 13. Станев, 14. Кръстев, 11. Димитър Тонев, 8. Янков, 9. Митков