Натоварена програма за Локомотив през следващия месец

Вижте датите и часовете на мачовете на „черно-белите“ в Първа лига и в Лига Европа

Натоварена програма очаква представителния отбор на Локомотив (Пловдив) през септември и началото на октомври.

Вижте всички предстоящи двубои на “черно-белите” в Първа лига и в Лига Европа:

05.09 – 17:00ч. Локомотив – Миньор (Перник) – контролна среща в Самоков

12.09 – 21:00ч. Лудогорец – Локомотив – 5 кръг на efbet Лига

17.09 – 19:00ч. Локомотив – Тотнъм Хотспър – втори квалификационен кръг на Лига Европа

20.09 – 17:45ч. Етър – Локомотив – 6 кръг на efbet Лига

27.09 – 21:00ч. Локомотив – ЦСКА-София – 7 кръг на efbet Лига

04.10 – 17:45ч. Берое – Локомотив – 8 кръг на efbet Лига

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение – 02.09.2020 г

  • Приема предложената програма от 5-ти до 8-ми кръг на Първа лига, както следва:

 

Есен

Септември

V кръг

11.09 /петък/ Ботев Вр Арда Кж 18.45 Диема спорт
  Ботев Пд Царско село 21.00 Диема спорт
12.09 /събота/ Черно море ЦСКА-София 18.45 Диема спорт
  Лудогорец Локомотив Пд 21.00 Диема спорт
13.09 /неделя/ ЦСКА 1948 Монтана 18.45 Диема спорт
   Левски Етър ВТ 21.00 Диема спорт
14.09 /понеделник/ Славия Берое 19.30 Диема спорт

 

VІ кръг

18.09 /петък/ Царско село Ботев Вр 18.45 Диема спорт
  Монтана Ботев Пд 21.00 Диема спорт
19.09 /събота/ Берое Черно море 18.45 Диема спорт
  Левски ЦСКА 1948 21.00 Диема спорт
20.09 /неделя/ Етър ВТ Локомотив Пд 17.45 Нова спорт
  ЦСКА-София Лудогорец 20.30 Диема спорт
21.09 /понеделник/ Арда Кж Славия 20.30 Диема спорт

 

VII кръг

25.09 /петък/ Ботев Вр Монтана 18.45 Диема спорт
  ЦСКА 1948 Етър ВТ 21.00 Нова спорт
26.09 /събота/ Лудогорец Берое 18.45 Диема спорт
  Ботев Пд Левски 21.00 Диема спорт
27.09 /неделя/ Черно море Арда Кж 18.45 Диема спорт
  Локомотив Пд ЦСКА-София 21.00 Диема спорт
28.09 /понеделник/ Славия Царско село 20.30 Диема спорт

 

Октомври

VIIІ кръг

02.10 /петък/ Царско село Черно море 17.45 Диема спорт
  ЦСКА 1948 Ботев Пд 20.15 Диема спорт
03.10 /събота/ Монтана Славия 17.45 Диема спорт
  Левски Ботев Вр 20.15 Диема спорт
04.10 /неделя/ Етър ВТ ЦСКА-София 15.15 Нова спорт
  Берое Локомотив Пд 17.45 Диема спорт
  Арда Кж Лудогорец 20.15 Диема спорт

 

Подобни статии

Top