Официално: Пловдивското дерби на 16 февруари от 14:30

Вижте програмата за 1/4-финалите на турнира за Купата на България и следващите 4 кръга на Първа лига

Очакваното с нетърпение от всички футболни фенове пловдивско дерби ще бъде в неделя, 16 февруари, от 14:30 часа, реши СТК на БФС на свое заседание днес. С мача между Ботев и Локомотив се подновява съперничиството между двата тима в първия пролетен кръг на Първа лига. Срещата ще се играе на базата на „канарчетата“ в Коматево.

През есента двата тима направиха 1:1 на „Лаута“ с голове на Лазар Марин и Стивън Езе.

Столичното дерби между Левски и ЦСКА-София е на 15 февруари от 14:45 часа.

В четвъртфиналите на турнира за Купата на България носителят на трофея Локомотив е домакин на ЦСКА 1948 на 3 март от 15:00 часа, а пловдивският Ботев гостува на Ботев (Гълъбово) на 4 март от 18:00 часа.

Ето пълната програма за 1/4-финалите на Купа България и следващите 4 кръг на Първа лига:

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

Решение – 15.01.2020 г

  • Приема предложената програма за провеждане на 1/4 Финал Купа България

1/4 Финал Купа България

 

Дата Домакин Гост
03.03 /вторник/ Локомотив Пд ЦСКА 1948 15.00 Диема спорт
ЦСКА –София Ботев Вр 18.00 Диема спорт
04.03 /сряда/ Ботев Гъл Ботев Пд 18.00 Диема спорт
05.03/четвъртък/ Левски Лудогорец 19.00 Диема спорт

 

  • Приема предложената програма от XXI -ви до XXIV -ти кръг на Първа лига, както следва:

XXI кръг

14.02 /петък/ Царско село Витоша 17.00 Диема спорт
15.02 /събота/ Левски ЦСКА –София 14.45 Диема спорт
Лудогорец Ботев Вр 17.30 Диема спорт
16.02 /неделя/ Берое Етър ВТ 12.00 Нова спорт
Ботев Пд Локомотив Пд 14.30 Диема спорт
Дунав Черно море 17.00 Диема спорт
17.02/понеделник/ Арда Кж Славия 17.00 Диема спорт

 

XXII кръг

22.02 /събота/ Ботев Вр Арда Кж 12.00 Диема спорт
Черно море Левски 14.15 Диема спорт
ЦСКА –София Ботев Пд 16.30 Диема спорт
23.02 /неделя/ Витоша Берое 12.00 Нова спорт
Локомотив Пд Царско село 14.15 Диема спорт
Етър ВТ Лудогорец 16.30 Диема спорт
24.02/понеделник/ Славия Дунав 17.00 Диема спорт

 

ХXIII кръг

28.02 /петък/ Берое Локомотив Пд 17.30 Диема спорт
29.02 /събота/ Дунав Ботев Вр 12.30 Нова спорт
Ботев Пд Черно море 15.00 Диема спорт
Царско село ЦСКА –София 17.30 Диема спорт
01.03 /неделя/ Левски Славия 13.45 Диема спорт
Арда Кж Лудогорец 18.15 Диема спорт
02.03/понеделник/ Витоша Етър ВТ 17.30 Диема спорт

 

 

XXIV кръг

06.03 /петък/ Черно море Царско село 17.30 Диема спорт
07.03 /събота/ Етър ВТ Арда Кж 12.30 Диема спорт
Локомотив Пд Витоша 15.00 Диема спорт
ЦСКА –София Берое 17.30 Диема спорт
08.03 /неделя/ Славия Ботев Пд 12.30 Нова спорт
Ботев Вр Левски 15.00 Диема спорт
Лудогорец Дунав 17.30 Диема спорт

 

Подобни статии

Top