От „Армията“ поискаха оставката на шефа на съдиите (ВИДЕО)

Шефовете на ЦСКА-София подават жалба срещу съдийството на Волен Чинков в мача срещу Ботев

От ръководството на ЦСКА-София разпространиха съобщение, че подават жалба срещу съдийството на Волен Чинков. Днес „червените“ завършиха 1:1 като домакини на Ботев (Пловдив).

„Армейци, ръководството на ЦСКА официално иска оставката на председателя на Съдийската комисия към БФС Петър Петров. Решението беше взето на спешна среща веднага след края на мача с Ботев (Пловдив), в който за пореден път се наблюдаваше тенденциозно съдийство срещу нашия клуб.

Това вече е нетърпимо! Ние сме най-великият клуб в България и няма да позволим гаврата с ЦСКА да продължава! Вярваме, че в близко бъдеще ще можем да се наслаждаваме на футболните сблъсъци и няма да се налага да продължаваме да коментираме скандалните съдийски отсъждания в наш ущърб“, се казва в официалното съобщение на клуба от стадион „Българска армия“.

Както е известно, Тодор Неделев изведе Ботев напред от дузпа в 23-ата минута, а след това реферът не даде такава за домакините в 39-ата минута.

Снимка: botevplovdiv.bg