Отборът на ЛеБрон отново триумфира в Мача на звездите (ВИДЕО)

Вижте супершоуто, в което Отбор ЛеБрон победи за втора година Отбор Янис със 178:164

Отбор ЛеБрон победи за втора година Отбор Янис със 178:164 в поредното супершоу Мач на звездите в НБА.

В Шарлът, MVP стана Кевин Дюрант, с 31 точки, 7 борби, 2 асистенции, 2 чадъра и открадната топка. Дюрант вкара 6 от 9 от тройката, а двата отбора шутираха общо 167 пъти от разстояние (вкарани 62 тройки).

Отбор Янис бе невероятен в първата част, в която наниза 53 точки, а капитанът на тима Андетокумбо стартира с четири забивки в рамките на първите четири минути.

Отбор ЛеБрон обаче игра по-силно през второто полувреме, и от своя страна реализира 50 в третата четвърт, за обрата.

Янис Андетокумбо завърши с 38 точки и 11 борби като топреализатор на срещата. По 20 точки добавиха Пол Джордж и Крис Мидълтън, по 17 – Ръсел Уестбрук и Стеф Къри.

В състава на победителите освен Дюрант се отличиха Клей Томпсън с 20 точки, по 19 за Кауай Ленард и ЛеБрон Джеймс.

Дирк Новицки и Дуейн Уейд изиграха последния Мач на звездите в кариерата си и получиха подобаващо изпращане.

Щафетата бе предадена на Чикаго, който ще организира Уикенда на звездите през 2020-а година.

Снимка: cbssports.com