Пожар взриви фризьорски салон във великденската нощ в "Изгрев" (СНИМКИ) - DC news

Пожар взриви фризьорски салон във великденската нощ в „Изгрев“ (СНИМКИ)

Пожарът е опустошил салона тази нощ, щетите са огромни

Фризьорски салон в Пловдив взривен и почти напълно унищожен. От полицията разследват причините за инцидента и дали се касае за инцидент или умишлен палеж, предаде БНТ.

Обектът се намира на улица „Босилек“. Сигналът е подаден от хора, които живеят в близките блокове. Те са се събудили от силен взрив малко след 2 часа и са видели как пламъци обгръщат помещенията. По-късно са чули още няколко по-леки взрива.

Две пожарни коли са гасили огъня, а от Криминална полиция тази сутрин бе извършен оглед.

DCNEWS научи от персонала, че от оборудването не е останало нищо. Взривили са се препарати за оформяне на коса, повечето от които са под налягане, а и съдържат лесно запалими вещества.

От персонала смятат, че салонът няма как да бъде възстановен. След  пожара на практика те остават без работа.

Подобни статии

Top