ПСК Локомотив поведе в допълнителните плейофи

Пловдивските волейболисти победиха с 3:1 Пирин (Разлог)

Локомотив (Пловдив) и Дунав поведоха в допълнителните плейофи за попълване на осмицата на мъжкото първенство по волейбол.

Локомотив (Пловдив) спечели първия мач срещу Пирин (Разлог) с 3:1. Локомотив взе първата част с 25:19, домакините изравниха геймовете, но „черно-белите“ взеха своето след 22:25 и 16:25. Венцислав Георгиев бе най-резултатен с цели 27 точки.

Втората среща ще е на 19 март от 18:00 часа в зала „Сила“ в Пловдив. Играе се до 2 победи от 3 мача. Победителят от двойката ПСК Локомотив – Пирин ще срещне Хебър (Пазарджик).

Дунав надигра ЦСКА с 3:2 в първия мач от серията след драматична петгеймова победа.

Двата отбора изиграха много оспорван мач в зала „Васил Симов“ в София, но в тайбрека русенци успяха да измъкнат успеха след 17:15 и се нуждаят от още една победа, за да продължат на четвъртфиналите. Много силен за мач за Дунав изигра Дейвид Кръстев, който завърши с 27 точки.