РБ Лайпциг обърна Наполи с 3:1 като гост (ВИДЕО)

Ето всички резултати от Лига Европа от снощи

Наполи допусна обрат и загуби дома от РБ Лайпциг с 1:3 в първа среща помежду им от 1/16-финалите на Лига Европа.

През първото полувреме двата тима не успяха да си вкарат гол, въпреки че домакините владееха повече топката и имаха повече положение. Всичко по-интересно се случи след почивката, като първо лидерът в италианската Серия „А” се зарадва на гол чрез алжиреца Адам Оунас (52), възползвал се от асистенция на хърватина Марко Рог.

Всички резултати от вчера: Астана – Спортинг Лисабон 1:3, Борусия Дортмунд – Аталанта 3:2, Лудогорец – Милан 0:3, Олимпик Марсилия – Брага 3:0, Ница – Локомотив Москва 2:3, Oстерсандс – Арсенал 0:3, Реал Сосиедад – Залцбург 2:2, Спартак Москва – Атлетик Билбао 1:3, АЕК Атина – Динамо Киев 1:1, Селтик – Зенит Санкт Петербург 1:0, Стяуа – Лацио 1:0, Копенхаген – Атлетико Мадрид 1:4, Олимпик Лион – Виляреал 3:1, Партизан – Виктория Пилзен 1:1, Наполи – РБ Лайпциг 1:3

Снимка: Getty Images